P.P-H Silver Stone Jacek Poliwoda jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. W latach 50. zakład stolarski założył dziadek obecnego właściciela – Franciszek Poliwoda. Po nim, w latach 70. firmę przejął jego syn Ryszard. W latach 2000-2010 przedsiębiorstwo prowadził syn Ryszarda – Arkadiusz Poliwoda.

Od 2010 roku do dnia dzisiejszego właścicielem przedsiębiorstwa jest Jacek Poliwoda. P.P.-H. Silver Stone to wyspecjalizowany zakład produkcyjny z zakresu: stolarki szkieletowej, tapicerki meblowej oraz szwalni .

Dysponujemy własnym warsztatem stolarskim, dzięki czemu jesteśmy w stanie samodzielnie wykonać konstrukcje meblowe w najwyższej jakości. W naszym parku maszynowym znajduję się również Catter do rozkroju tkani który pomaga nam podnosić jakość szytych przez nas pokrowców meblowych.
Oferujemy bardzo szeroki wybór materiałów obiciowych tkanin, skór naturalnych. Specjalizujemy się w produkcji: krzeseł, foteli, kanap. W nasze produkty wyposażamy hotele, restauracje, klientów indywidualnych oraz domy opieki.

Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Dąbrówce Łubniańskiej – 17 km od Opola. Nasz obszar działania to głównie rynki zagraniczne.

Wszystkie zlecenia realizowane są na czas i z dbałością o każdy szczegół. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.